П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Талановиті та працьовиті: у Крупецькій ТГ відзначили найкращих учнів та вчителів

Талановиті та працьовиті: у Крупецькій ТГ відзначили найкращих учнів та вчителів

Талановиті та працьовиті: у Крупецькій ТГ відзначили найкращих учнів та вчителів

«Обдаровані діти –майбутнє України»: щорічне свято відбулося у Крупецькій громаді. Відзначили найкращих активістів, науковців, митців та спортсменів краю.

Відзначили кращих учнів та вчителів, які гідно представили Крупецьку громаду та здобули перемоги в інтелектуальних, художньо-естетичних конкурсах та спортивних змаганнях у 2022-2023 навчальному році. Так, дійсно, нашій громаді є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, – коментують у громаді.

Відзначали найкращих у номінаціях:

  • «Гордість школи»;
  • «Інтелектуальна надія»;
  • «Знавці шкільних наук»;
  • «Найактивніший клас» (напрям: «Волонтерська діяльність» та «Громадська діяльність закладу»);
  • «Олімпійська гордість» (напрям: бокс та футбол);
  • «Спортивна надія»;
  • «Творча обдарованість».

Привітати нагороджених прийшли сільський голова Валерій Михалюк, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Тетяна Нікітчук, керуюча справами Крупецької сільської ради Жанна Зубова, волонтерка Оксана Деревинчук. Свої музичні вітання дарували: учасниці фольклорного гурту «Перлинка» Дацьків Ольга та Михалюк Каріна, а також учениця 3 класу Еліна Крупська.

Пишаємося нашою талановитою та вмотивованою молоддю, – коментує Валерій Михалюк.Наші діти – майбутні лідери думок та соціальних рухів, фахівці у своїх сферах, виробничники, інтелектуали та найкращі представники країни у мистецтві та спорті. Перед нами люди, які будуватимуть країну майбутнього. Громада та ми, її врядування, вважаємо своїм пріоритетом створити сприятливе освітнє середовище, комфортні та безпечні умови для розвитку кожної юної особистості. Ми готові підтримати їх у всьому та працювати для їх блага ще більше.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.