П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Танцювальний колектив з Славутської ОТГ здобув першість у міжнародному фестивалі-конкурсі

Танцювальний колектив з Славутської ОТГ здобув першість у міжнародному фестивалі-конкурсі

Танцювальний колектив з Славутської ОТГ здобув першість у міжнародному фестивалі-конкурсі

Старша та середня групи “Народного художнього колективу” Хореографічного ансамблю “Альянс”, що з Славутської ОТГ, здобули перші місця у своїх категоріях на міжнародному фестивалі-конкурсі “ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС”, – розповідає на своїй сторінці у ФБ керівниця колективу Алла Терентьєва.

Танцювальний колектив “Альянс”. Фото Алла Терентьєва

Щорічно фестиваль-конкурс відбувався в Ужгороді. Цього року, через пандемію, захід – дистанційний. Учасники надсилали відео своїх танців, які оцінювали організатори.

Довідка: “ПАДІЮН-ЕВРО-ДАНС” заснували у 2008 році, як Всеукраїнський фестиваль – конкурс танцю. Він покликаний популяризувати хореографічне мистецтво, сприяти розвитку національної культури, підтримувати юні таланти. Участь у фестивалі можуть брати аматорські, шкільні, позашкільні та колективи профільних навчальних закладів. Вік учасників від 6 до 25 років. У 2013 році конкурс став міжнародним. Його проводять Український державний центр позашкільної освіти, спільно з Закарпатським обласним палацом дитячої та юнацької творчості «Падіюн”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.