Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Темнота – друг мародерів: чи вплинув блекаут на ріст злочинності в Україні?

Темнота – друг мародерів: чи вплинув блекаут на ріст злочинності в Україні?

Темнота – друг мародерів: чи вплинув блекаут на ріст злочинності в Україні?

В Україні, у зв’язку з постійним руйнуванням електромережі внаслідок російських ракетних обстрілів, планово та системно вимикають світло. Чи “грає” це на користь крадіям та як змінився рівень злочинності в державі, зокрема, за останній тиждень? Про це 1-го грудня розповів голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Під час аварійних виключень електроенергії правоохоронці збільшили кількість нарядів на вулицях, аби тримати ситуацію під контролем. Загалом, рівень злочинності у цей період навпаки впав, і повідомлень про порушення закону стало менше, – зазначив Клименко.

З 23 по 30 листопада, згідно з словами очільника, зафіксовано зменшення кількості злочинів на 16%, якщо порівнювати з аналогічним періодом на тиждень раніше. Зокрема зафіксовано зменшення у наступних видах правопорушень: шахрайства (менше на 24%), викрадення транспортних засобів (менше на 23%), крадіжки (менше на 7%), пограбування (менше на 3%).

Подібна ситуація спостерігається і з безпекою на дорогах. Кількість ДТП “впала” на 13%. Якщо більш конкретно, то на 22% зменшилася кількість аварій з травмуванням людей, і на 5% – ДТП зі смертельними наслідками, – наголосив Ігор Клименко.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.