Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Тепер в України та ЄС буде спільне “відкрите небо”

Тепер в України та ЄС буде спільне “відкрите небо”

Тепер в України та ЄС буде спільне “відкрите небо”

Україна підписала угоду із ЄС “Про відкрите небо”. Це перший із “пяти безвізів”, які має підписати наш Уряд із Євросоюзом. Про це на своїй офіційній фб-сторінці повідомив український Прем’єр Денис Шмигаль.

Інші чотири: енергетичний, митний, промисловий та цифровий. Всі вони так само встановлюють «європейські правила гри» у відповідних секторах. На шляху до Європейського Союзу ми запроваджуємо найкращі правила та практики, – написав він.

Угоду між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами про спільний авіаційний простір підписали Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, віце-президент Європейської комісії, Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель та Надзвичайний і Повноважний Посол Словенії в Україні Томаж Менцін.

У програмі йдеться про безпеку польотів, авіаційну безпеку, організацію повітряного руху, гармонізацію соціальної сфери та захисту довкілля.

Для нашої країни це дає змогу отримати доступ до ринків авіаперевезень з рівними умовами конкуренції та повагою до однакових правил. 

Популярні пости