Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Білогірщині відбудеться регіональний освітянський форум

На Білогірщині відбудеться регіональний освітянський форум

На Білогірщині відбудеться регіональний освітянський форум

Форум “Liberal arts: Лідерство в освіті” відбуватиметься упродовж двох днів, із 16 по 17 жовтня, у селі Залужжя Білогірської ТГ. До участі запрошують освітян краю.

Під час форуму виступлять ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін, голова НАЗЯВО та ексміністр освіти Сергій Квіт. Серед лекторів будуть голова Національної комісії зі стандартів державної мови, авторка ідеї Liberal arts Орися Демська, ексміністерка освіти Лілія Гриневич та переможець премії Global Teacher Prize Ukraine у 2017 році Пауль Пшенічка та інші. Також ввечері учасники візьмуть участь у Фестивалі хліба, – розповідають організатори.

Захід організовують Відділ освіти, туризму, молоді та спорту Білогірської селищної ради спільно з ініцаторкою Христиною Кащук, випускницею Української академії лідерства.

– Ідея провести Liberal arts у рідному регіоні прийшла ще під час навчання в Академії. Тоді я подумала: лідерство та громадянська позиція у кожної людини починається ще зі школи, від спілкування з учителями, які потребують належної уваги. Педагоги у сільських школах часто не мають доступу до всіх можливостей, інформації та підтримки. Ми хочемо показати, що ці вчителі важливі, що їх готові слухати і допомагати не лише у роботі з учнями, а й з їх особистісним розвитком та внутрішнім станом, — розповідає Христина Кащук, координаторка проєкту.

“Liberal arts: Лідерство в освіті” за 5 років провели у Києві, Львові, Маріуполі. В програмі взяло участь понад 1000 освітян. Участь є безкоштовною за попередньою реєстрацією.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.