Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Ті, хто будують країну: у Шепетівці можна опанувати найпопулярніші на ринку праці спеціальності

Ті, хто будують країну: у Шепетівці можна опанувати найпопулярніші на ринку праці спеціальності

Ті, хто будують країну: у Шепетівці можна опанувати найпопулярніші на ринку праці спеціальності

Понад половина вакансій на ринку праці сьогодні – виробничі кадри. Фахівцям цих напрямів працедавці готові платити конкурентну зарплатню, а попит на випускників профтехів збережеться і наступних років. Як здобути високооплачувані та потрібні країні фахи ми розпитали в Алли Чернушич, директорки Шепетівського профліцею.


На її стінах – портрети українських Захисників, а на столі – грамоти про досягнення учнів. Коли пані Алла починає говорити про їх заклад, здається, що до сяйва сонця “докрутили” додаткових ватт. А сама вона, директорка профліцею, ніби отримує нове дихання, бо, зізнається, про ліцей та їх ліцейну родину готова говорити багато і натхненно.

Ви бачили нашу стіну в коридорі? – питає вона нашу кореспондентку і з гордістю додає, – це майбутні штукатури практикувалися! Наш пріоритет – у дітях та їх реалізації: творчій і професійній.

Алла Чернушич розповідає: сьогодні профтех – це сучасний та перспективний напрямок, який диктує майбутнє.

Ми навчаємо фахівців та фахівчинь, котрі будують та будуватимуть країну в майбутньому. Держава зацікавлена у розвитку профосвіти, адже людей цього фаху Україна потребує, тож усі учні та учениці не лише навчаються за держкошт, а й отримують стипендію, – каже пані Алла. – Потребу у висококласних кадрах мають і роботодавці, тож охоче запрошують наших учнів на практику та у подальшому пропонують роботу.

80% випускників одразу працевлаштовуються. Крім того, у подальшому фах можна розвинути, поглибивши чи розширивши спеціалізацію.

Наприклад, наші учні, працюючи швецями, паралельно здобули навички з налагодження швейних машин та агрегатів, – розповідає Алла Чернушич.

Окрім швеця/швачки, у закладі можна опанувати фахи:

  • слюсарів-ремонтників;
  • електрогазозварників;
  • штукатурів;
  • електромонтерів;
  • кравців;
  • лицювальників-плиточників.

Освіту у закладі можна здобувати на базі 9 чи 11 класів. Також діють напрямки підвищення кваліфікації та перепідготовки, курси перукарів та майстрів манікюру та освітні програми для ВПО.

Паралельно основним навчальним дисциплінам, тут ведуть гурткову роботу та долучаються до соціальної, громадської роботи та волонтерства.

Зараз у закладі оголосили додатковий набір за спеціальностями.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.