Неділя, 26 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Топ-6 ідей, де відпочити на Шепетівщині цими вихідними

Топ-6 ідей, де відпочити на Шепетівщині цими вихідними

Топ-6 ідей, де відпочити на Шепетівщині цими вихідними

Попереду весняні вихідні і кожен із нас задумується, де відпочити натхненно та бюджетно. Ми проаналізували креації Шепетівського району, а саме найцікавіші місця та актуальні події.

  1. Квітучі алеї Нетішина. Тюльпанові та алеї петуній – місце сили нетішинців. Тут можна і відпочити, і помедитувати про натхнення. Окрім того, кольоровий ланшафт має вельми інстаграмний вигляд і точно розбавить стрічку фото.

2. На родинні вихідні до міського парку культури та відпочинку запрошують у Шепетівці. Для гостей пропонують розважальну програму, мистецькі виставки, роботу атракціонів.

На зображенні може бути: просто неба

3. Славутська набережна з найдовшою лавою та мальовничими краєвидами. Тут можна і книгу почитати, і погуляти, і покавувати, і сфотографуватись. На пляжі, який розташований поруч, діють кав’ярні, атракціони та креації.

Славута Хмельницкой области – достопримечательности города

4. Княжими стежками у Полонне – історичне місто, створене за “ідеальним” принципом барокко. Поспішіть познайомитись із ним. Тут історія витає просто в повітрі.

Подорожуємо Хмельниччиною. Полонне — місто з тисячолітньою історією |  Новини Хмельницького "Є" | ye.ua

5. Історичне Білогір’я. Білогір’я отримало Магдебурзьке право ще в 1583 році, коли не кожне місто могло цим похвалитись. Окрім культових та історичних споруд у самому серці Білогір’я, на його околицях можна поглянути на місця проживання трипільців, черняхівців, а також курганний могильник бронзової доби.

Білогір'я – сторінками давньої історії | Новини Хмельницького "Є" | ye.ua

7. Княжий Ізяслав – не лише найстаріше місто регіону, а й єдине у всій Україні, де збереглась планувальна структура часів Київської Русі. Місця, котрі обов’язково варто побачити, – це палац Сангушка, Бернардинський монастир, Костел св. Йосипа.

Ізяслав: відвідуємо місто з дивовижною архітектурою і монастирем-в'язницею  - Tochka.net

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.