Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Той, хто сіє брехню і плітки, допомагає не нам: мер Нетішина закликав не довіряти фейкам

Той, хто сіє брехню і плітки, допомагає не нам: мер Нетішина закликав не довіряти фейкам

Той, хто сіє брехню і плітки, допомагає не нам: мер Нетішина закликав не довіряти фейкам

Сьогодні в умовах війни, яку на нашій території розв’язала РФ, інформація теж є зброєю. Нині, коли інформації є надлишок та у ній присутні ворожі та неправдиві вкиди, українців та жителів Шепетівського району, зокрема, закликають не поширювати фейків та не довіряти їм.

Сьогодні із таким закликом до краян звернувся очільник Нетішинської ТГ Олександр Супрунюк. Допис на цю тему він оприлюднив у своєму фейсбук-акаунті.

– По місту розповсюджується неправдива інформація про органи влади всіх рівнів, роботу АЕС, тероборону, волонтерів. Розповсюдження такої інформаціі сіє недовіру та демотивує людей. Той, хто це розповсюджує, є свідомим чи несвідомим посібником ворога.

При цьому, Супрунюк закликає краян, які стали свідками конкретного факту порушення, повідомляти поліції чи в інші органи. Однак, якщо ви це чули і не певні у правдивості джерела чи цієї інформації, не довіряйте та не поширюйте пліток.

– Якщо вам хтось каже якусь інформацію, перевіряйте достовірність. Якщо це якась сусідка чула від когось – це плітки! Припиняйте розповсюджувати таку інформацію.

Також міський голова розповів про забезпечення ТРО та співпраці Нетішинської громади локально та на міжнародному рівні.

Щодо зброї. Ми отримали достатньо на даний момент для охорони міста. Видали для відібраних в сотні тероборони осіб, які пройшли перевірку. Роздавати направо і наліво ніхто не буде. Зброя закріплена за кожним бійцем. Але видається лише для виконання конкретних завдань. Ніхто по місту зі зброєю вештатись без діла не буде. В складі тероборони створюється група внутрішнього контролю. Є тісна співпраця з ХАЕС, НГ, теробороною, поліцією, СБУ, ДСНС, волонтерами, комунальними підприємствами та установами. Працюємо з за кордоном. Лише разом ми переможемо. З тими, хто робить, що може. Той, хто сіє брехню і плітки, допомагає не нам. Допомагає ворогу. Таких мізер, але вони є. Не звертайте на них уваги. Шавки гавкають, а караван іде. Вперед до перемоги!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.