Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській громаді спростовують фейки та закликають довіряти офіційним ресурсам

У Славутській громаді спростовують фейки та закликають довіряти офіційним ресурсам

У Славутській громаді спростовують фейки та закликають довіряти офіційним ресурсам

Оприлюднений днями допис користувачки під ніком “Аліна Панчук” виявився фейковим. Про це повідомили у Славутському виконкомі. Йдеться на офіційному сайті установи.

– Наполегливо просимо адміністраторів місцевих груп у соцмережах не поширювати неперевірену інформацію, адже цим ви сприяєте фейкам, провокаціям у воєнний час. Днями в одній із груп соцмережі Фейсбук був поширений провокаційний допис від особи, що назвалася Аліною Панчук. Жодні дані щодо зазначеної особи — не підтверджені, – повідомляють у МВК.

У виконкомі пояснюють, нині у Славутське відділення КНП “Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр” Хмельницької обласної ради дійсно може приймати переселенців, якщо така потреба виникне. У приміщенні є 64 ліжка та 12 кушеток і днями там запустили опалення.

– З 1 жовтня 2021 року відділення не приймало хворих, після чого була проведена повна дезінфекція палат, тому медики запевняють – у закладі забезпечено безпечні умови для проживання, – говорить лікарка-фтизіатр Оксана Котович.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.