Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Трьох лісівників Ізяславщини та Білогірщини нагородили до Дня Незалежності

Трьох лісівників Ізяславщини та Білогірщини нагородили до Дня Незалежності

Трьох лісівників Ізяславщини та Білогірщини нагородили до Дня Незалежності

До Дня Державного прапора та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України працівників ДП “Ізяславський лісгосп” відзначили грамотами обласної та районної рад.

За плідну та сумлінну працю в системі лісового господарства, вагомий особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва нагороджено Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України Ляшенка Сергія Володимировича, тракториста на лісозаготівельних роботах Білогірського лісництва ДП «Ізяславський лісгосп»

За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України нагороджено грамотою Шепетівської районної ради Кутасєвіча Сергія Анатолійовича, директора ДП «Ізяславський лісгосп».

За сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 30-річчя проголошення Незалежності України нагороджено грамотою Ізяславської міської ради Хмельницької області Степанюка Євгена Миколайовича, верстатника деревообробних верстатів цеху переробки деревини ДП «Ізяславський лісгосп».

– Колектив підприємства вітає своїх колег та щиро бажає подальших успіхів та вагомих здобутків на трудовій ниві! – коментують у пресслужбі Ізяславського лісгоспа.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.