Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Три платіжки за газ: кому з жителів Шепетівського району доведеться доплачувати за блакитне паливо

Три платіжки за газ: кому з жителів Шепетівського району доведеться доплачувати за блакитне паливо

Три платіжки за газ: кому з жителів Шепетівського району доведеться доплачувати за блакитне паливо

В Україні узаконили третю платіжку на газ. Її надсилатимуть жителям багатоповерхівок за “обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж”. Про це виданню “Обозреватель” заявив керівник Асоціації професійних управителів нерухомості Андрій Нікончук.

Її отримають не всі, а лише мешканців тих будинків, де усували аварійну ситуацію, ремонтували поломки тощо.

З огляду на чинні зміни до закону, за замовчуванням обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж покладено на суб’єкт розподілу газу, того, хто обслуговує зовнішньобудинкові інженерні мережі. Але за це він буде за замовчуванням виставляти рахунок власникам будинку. Якщо споживачів не влаштує послуга, вони мають право зібратися і вибрати іншу компанію. Але ця компанія повинна відповідати умовам Держпраці в частині техніки безпеки.

Нині гранична межа за цю послугу невідома, її має визначити Кабмін.

Можу припустити, що жителі багатоквартирних будинків за розподіл платять залежно від обсягу газу, який вони спожили за попередній рік. Можливо, обслуговування мереж – це також буде формульна складова. Тому що будинок на будинок не схожий, мережі на мережі не схожі. Єдина цифра, до якої можна прив’язатися, – це обсяг, який проходить цими мережами, – сказав Нікончук.

Підприємство, що обслуговує мережі у будинках, виставлятиме ці платіжки за замовчуванням, проте, мешканці, у разі неякісної роботи можуть постачальника змінити:

Якщо споживачів не влаштує послуга, вони мають право зібратися і вибрати іншу компанію. Але ця компанія повинна відповідати умовам Держпраці в частині техніки безпеки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.