Середа, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » «Це відзнака всього центру»: директор «Фенікс-Дент» отримав регіональну нагороду

«Це відзнака всього центру»: директор «Фенікс-Дент» отримав регіональну нагороду

«Це відзнака всього центру»: директор «Фенікс-Дент» отримав регіональну нагороду

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини з нагоди Дня підприємця Григорій Олійник, директор стоматологічної клініки «Фенікс-Дент» отримав відзнаку від Хмельницької обласної ради.

– Надзвичайно приємно та відповідально, особливо зараз, в умовах війни, отримати відзнаку Хмельницької обласної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини, високий професіоналізм та активну громадську діяльність. Однозначно, це не лише моя відзнака, а в першу чергу, всього нашого колективу «Фенікс- Дент». Щиро дякую кожному членові нашої команди за Вашу наполегливу, віддану роботу, – написав у своєму фейсбуку Григорій Олійник.

Клініка «Фенікс- Дент» на ринку стоматологічних послуг – понад 10 років. Філії знаходяться у Шепетівці та Славуті. Бюджети цих громад «Фенікс-Дент» поповнює податками, надає робочі місця фаховим медикам.

Також ми маємо і соціальну місію, – розповідає Григорій Олійник. – Наша ідея – у стоматологічній просвіті, адже ми у «Фенікс -Дент» переконані, що краще хворобі запобігти, аніж лікувати її наслідки. Тому намагаємося максимально популяризувати культуру стоматологічної свідомості. Підтримуємо молодіжні та творчі ініціативи у регіоні. Також з початку війни ми надаємо безкоштовні послуги ВПО та нашим Захисникам і Захисницям.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.