Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Цієї неділі шепетівчани відзначають День міста. Що планується?

Цієї неділі шепетівчани відзначають День міста. Що планується?

Цієї неділі шепетівчани відзначають День міста. Що планується?

Втретє день міста Шепетівки в громаді відзначають влітку. Другу неділю червня обрали за дату святкування через віднайдені істориками оновлені дані про отримання містом свого статусу та магдебурського права у червні 1619 року.

Як стверджують історичні розвідки, перейменували містечко Шепетівка у місто теж у червні. Здійснили це 12 червня 1923 року рішенням Шепетівського окружного виконавчого комітету №36:

Центральною адміністративно-територіальною комісією при ВУЦВКУ було прийняте наступне рішення: «Визнати, що м. Шепетівка більшою мірою відповідає окружному центру, ніж м. Ізяслав, оскільки місто Шепетівка знаходиться в центрі округи, на перехресті двох залізниць, які зв’язують його з периферією округи. В той час, коли місто Ізяслав знаходиться на залізничній вітці. Розташування м. Шепетівки, яке має, крім того, поштовий та телефонний зв’язок, створює сприятливі умови для адміністрування.

Цьогоріч до дня міста у Шепетівці планують ряд мистецьких та культурних заходів: презентації, виставки та виступи. Працюватиме, традиційне для міста, ярмаркове містечко.

Немає опису світлини.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.