Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » “Цінувати життя”: Нетішинська міська рада запрошує охочих відвідати фотовиставку

“Цінувати життя”: Нетішинська міська рада запрошує охочих відвідати фотовиставку

“Цінувати життя”: Нетішинська міська рада запрошує охочих відвідати фотовиставку

У Нетішинській міській раді організували фотовиставку, яка, окрім художнього, має ще й актуальне суспільне звучання.

  • До другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну виконавчий комітет організував фотовиставку під назвою «Цінувати життя». Ідею радо підтримала місцева фотографиня Юлія Панасюк, яка й надала серію фото, героями яких є Захисники з Нетішина, що бережуть наш спокій, та їхні стійкі родини (за згодою сімей), – зазначили в установі.

Символічно світлини розмістили на маскувальній сітці, що була сплетена руками нетішинок з підрозділу ГО «Жіночий батальйон».

  • До 28 лютого всі бажаючі зможуть побачити на власні очі неймовірні фотографії та зазирнути в очі тих, хто надихає, тих, хто нагадує про головне: «Цінувати життя. Сьогодні. Завтра. Завжди», – додали у міськраді.

Також біля експозиції розміщені військові трофеї з фронту, які міському голові та виконавчому комітету передали наші військовослужбовці – це тубус від Джавеліна, розмальовані в патріотичному стилі гільзи.

  • В Україні триває війна, та як би окупант не хотів понівечити нашу країну і наші життя, нас не зламати. Закохані створюють сім’ї, народжують дітей і життя продовжується…Віримо, що наші діти будуть жити у мирній, щасливій та сильній країні. Дякуємо нашим Захисникам за можливість жити, працювати та допомагати! – наголосили організатори.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.