Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Полонщині суд визнав поліцейського винним у зловживанні впливом

На Полонщині суд визнав поліцейського винним у зловживанні впливом

На Полонщині суд визнав поліцейського винним у зловживанні впливом

Полонський районний суд Хмельницької області затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та колишнім правоохоронцем, обвинуваченим у зловживанні впливом. Визнав його винним в інкримінованому правопорушенні та призначив узгоджене сторонами покарання – 42 500 грн штрафу. Про це повідомила пресслужба суду.

  • У ніч на 5 січня 2022 року у м. Полонне на той час начальник відділу патрульної поліції Шепетівського РУП під час телефонної розмови прийняв від співрозмовника пропозицію неправомірної вигоди за вплив на інспектора патрульної поліції. Зранку на картку дружини посадовця надійшло 8000 гривень. За цю суму він мав вплинути на патрульного, аби той не складав адміністративні матеріали щодо відправника неправомірної вигоди про вчинення ним правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП, – йдеться у справі.

Під час досудового слідства прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості, відповідно до якої останній: визнав свою вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України; щиро розкаявся та погодився на покарання у виді 42500 грн штрафу.

Суд встановив, що угода відповідає вимогам закону та затвердив її.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.