Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Цьогоріч в Національному університеті “Острозька академія” знизили вартість навчання на 40%

Цьогоріч в Національному університеті “Острозька академія” знизили вартість навчання на 40%

Цьогоріч в Національному університеті “Острозька академія” знизили вартість навчання на 40%

Зважаючи на непросту ситуацію в умовах війни, в Національному університеті «Острозька академія» знизили вартість за навчальні послуги на магістратурі.

Ми соціально відповідальні і розуміємо, наскільки складно сьогодні студентам і їх батькам оплачувати навчання. Тому знижуємо ціну для того, щоб підтримати українську молодь і піти їй назустріч у такий нелегкий час, – зазначає Ігор Пасічник, професор та ректор університету.

Цьогоріч відмінили індикативну собівартість навчання. Тому університет самостійно може коригувати ціни за надання таких послуг.

Наш університет завжди миттєво реагує на будь-які виклики. Ми дотримуємося принципу «Завжди висока якість!», однак, цьогоріч найдешевше. На ректораті ми вирішили встановити єдину соціальну ціну на всі спеціальності магістратури. Також соціальну програму зниження цін ми запроваджуємо і для бакалаврату інших факультетів та інститутів для того, щоб дати європейську освіту для конкурентоспроможного фахівця, – каже  Ольга Кривицька, професорка,  секретарка приймальної комісії.

За словами заступниці головного бухгалтера НаУ ОА Антоніни Марченко, вартість навчання на магістратурі всіх спеціальностей становитиме 24 500 грн за один навчальний рік. А це майже на 40% нижча ціна від тієї, що мала б бути. Також здобувачі зможуть оплачувати навчання частинами – щомісячно, щоквартально або ж щосеместрово.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.