Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Аби вирішити проблему з пальним, на українсько-польському кордоні організували «зелені коридори» для бензовозів

Аби вирішити проблему з пальним, на українсько-польському кордоні організували «зелені коридори» для бензовозів

Аби вирішити проблему з пальним,  на українсько-польському кордоні організували «зелені коридори» для бензовозів

На кордоні Польщі та України, у Львівській області, організували так звані “зелені коридори” для бензовозів. Фури, призначені для транспортування палива, в будь-якому напрямку перетинають митні точки без черги. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив в.о. начальника Львівської митниці Данііл Меньшиков.

Домовились з поляками про «зелені коридори» для пального в обидва боки пунктів пропуску. Пусті бензовози прямують в Європу без черг, так само швидко вони повертаються в Україну та проходять митний кордон. Я вважаю, що проблема з пальним буде вирішена найближчим часом, – розповів Данііл Меньшиков.

Також без черг пропускають і автівки з гуманітарною допомогою.

Черги вантажоперевезень зменшились протягом останнього тижня і стали контрольованими. Ми досягли домовленостей з польськими колегами, переформатували нашу роботу, зробили її ефективнішою. Наразі черг немає, – додав в.о. начальника Львівської митниці.

Нагадаємо, що з кінця квітня в Україні виникла складна ситуація з пальним. Через руйнування російськими загарбниками Кременчуцького НПЗ в країні не вистачало пального. На цьому тлі збільшилися поставки з ЄС, що створило додаткове навантаження на митні пропуски.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.