П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Білогірському будинку культури відбулося шоу «Хто зверху?»

У Білогірському будинку культури відбулося шоу «Хто зверху?»

У Білогірському будинку культури відбулося шоу «Хто зверху?»

14 лютого в Білогірському районному будинку культури за звання найкмітливіших, найспритніших, найспортивніших та найрозумніших змагалися вихованці Білогірського опорного закладу загальної середньої освіти. Про це на сторінці у ФБ повідомляє Анжела Дзицюк, директор закладу.

Команду дівчат представляли Анастасія Пилипчук, Анна Комаринська та Дарина Хитрун на чолі з капітаном Яною Боденчук. До складу юнацької команди ввійшли Тарас Задерей, Стас Чернецький, Денис Дем’янюк. Їх капітаном був Олексій Криницький. Вели шоу Оксана Міракян та Назар Корольчук.

До складу журі шоу увійшли Наталія Герман, Людмила Баранчук та Валентин Лосовський.

Шоу було поділене на раунди, які включали бліц-опитування, різні конкурси та змагальні ігри. У 1-му раунді досліджували інтелектуальну сферу, у 2-му – складали з літер слово, в 3-му відгадували персонажа на картині. На 4-му етапі відгадували пісню по 5-ти словах, на 5-му – читали слово по губах. 6-й та 7-й раунди були присвячені виконанню «чоловічої» та «жіночої» робіт протилежними статями. Наступний конкурс перевіряв точність, дев’ятий – швидкість. У фіналі змагань перемогу здобули юнаки.

Також на заході виступали солісти Оксана Міракян, Дар’я Лєбедєва, Влада Шостаченко. Були хореографічні номери від учасників колективу «Барви Поділля».

Розважальна шоу-програма «Хто зверху?» проходила з усіма карантинними вимогами, а наповненість приміщення не перевищувала 50%.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.