П’ятниця, 14 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » ЗНО-2021 для школярів Шепетівщини

ЗНО-2021 для школярів Шепетівщини

ЗНО-2021 для школярів Шепетівщини

Цього року понад 380 тисяч школярів складатимуть ЗНО. Наразі реєстрація, яка вже розпочалась, триватиме до 5 березня.

Зареєструватися у ЗНО-2021 можна до 5 березня на сайті testportal.gov.ua. Для цього необхідно заповнити реєстраційну картку, в закладі освіти підготувати пакет документів, перелік яких є на сайті представництва ЗНО.

Ко­жен учас­ник ЗНО по­ви­нен по­да­ти офор­мле­ну ре­єс­тра­цій­ну кар­тку з сай­ту testportal.gov.ua і зас­відче­ну ко­пію пас­порта гро­ма­дя­ни­на Ук­ра­їни. Ви­пус­кни­кам ми­ну­лих ро­ків не­об­хідно до­да­ти ко­пію до­ку­мен­та про пов­ну за­галь­ну се­ред­ню ос­ві­ту.

Основна сесія ЗНО триватиме з 21 травня до 15 червня. В цей період можна пройти тестування з 5 предметів. Обов’язковими для здачі є тести з математики та української мови. Щоб пройти державну підсумкову атестацію необхідно здати мінімум чотири предмети. Третім на вибір є іноземна мова або історія.

Результати тестування будуть відомі після 30 червня. Вже зараз зареєстровано більше 140 тисяч учасників для пробного тестування. У Міністерстві освіти стверджують, що цього року таке тестування буде можливим, чого не було у 2020 році.

Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня. Також у цьому році буде додаткова сесія. Її проводитимуть для людей, які з поважних причин пропустили основну сесію. Щоб взяти участь у додатковій сесії, учаснику ЗНО необхідно мати підтверджуючий документ.

Реєструвати на додаткове тестування будуть 6-18 травня включно. Сесія пройде з 29 червня по 16 липня. Результати будуть доступні після 23 липня.

Окрім цього, Верховна рада України ухвалила постанову, згідно з якою 30 найрозумніших абітурієнтів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають грошові премії. 100 тисяч гривень належатимуть учасникам ЗНО, які наберуть з чотирьох предметів 790 балів, зокрема, умовою отримання нагороди є здобуття 200 балів хоча б з одного предмета.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.