Вівторок, 3 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У День Конституції України ДСНСівці на Хмельниччині працюють в посиленому режимі

У День Конституції України ДСНСівці на Хмельниччині працюють в посиленому режимі

У День Конституції України ДСНСівці на Хмельниччині працюють в посиленому режимі

На період проведення заходів з нагоди відзначення Дня Конституції України, з 9:00 26 червня до 9:00 29 червня, підрозділи ДСНС працюють у посиленому режимі несення служби. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

На цей час рятувальниками здійснюється посилений моніторинг техногенної та пожежної безпеки у межах зон відповідальності. Особливо стежать за об’єктами проведення заходів, де є масове скупчення людей.

“Напередодні свята на території країни проводились роз’яснювальні заходи із залученням ЗМІ та соціальних медіа щодо необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки та безпечного відпочинку біля водойм“, – вказано у повідомленні.

Також організували й міжвідомчу взаємодію та проводяться роботи щодо попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки з обслуговуючим персоналом на об’єктах, що задіяні до проведення заходів.

Більше того, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває також авіація ДСНС.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.