Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У “Дії” тепер можна буде згенерувати сертифікат для тих, хто перехворів COVID-19

У “Дії” тепер можна буде згенерувати сертифікат для тих, хто перехворів COVID-19

У “Дії” тепер можна буде згенерувати сертифікат для тих, хто перехворів COVID-19

Тепер сертифікат про те, що ви перехворіли COVID-19, можна буде згенерувати у “Дії”. Скриншот такого опублікувало видання РБК.

Можна буде підвантажити два варіанти сертифікату: внутрішній та зовнішній (міжнародний). Внутрішній сертифікат міститиме фото власника документа, дату народження, термін дії, номер сертифікату, прізвище, ім’я та по батькові людини.

Згенерувати сертифікат у додатку можна буде за 15 діб після того, як лікар внесе інформацію про ваше видужання в онлайн-базу. Діятиме сертифікат упродовж 90-та днів, а генерувати такий можна буде не частіше двох разів на рік.

Нагадаємо, в Україні є можливість згенерувати два сертифікати: “жовтий” (про перше щеплення) та “зелений” (про ревакцинацію).

Раніше для того, аби отримати сертифікат про вакцинацію у “Дії”, необхідно було згенерувати “Дія-підпис”. Для цього слід зробити селфі при ідеальному освітленні, повороті голови та кліпаннях, на що скаржились більшість користувачів додатку. Тепер цю опцію забрали для того, аби спростити процес генерації сертифікату.

Окрім того, термін дії сертифікату суттєво скоротиться.

Якщо ви не можете робити щеплення, У МОЗ затвердили форму довідки про протипоказання до вакцинації: кому та де її можна взяти – у тексті.

Популярні пости