Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Лєрочка Решетарчук: трансплантація кісткового мозку відбулася успішно

Лєрочка Решетарчук: трансплантація кісткового мозку відбулася успішно

Лєрочка Решетарчук: трансплантація кісткового мозку відбулася успішно

Десятирічна шепетівчанка Валерія Решетарчук мужньо боролася з надскладним діагнозом – раком крові. Нарешті операція з трансплантації кісткового мозку успішно відбулася, що дає надію на повноцінне відновлення. Про це в соцмережах повідомила родина дівчинки.

2021 рік став повторним неймовірно важким етапом в житті Лєрочки. Адже у 2018-му їй поставили діагноз «гострий лімфобластний лейкоз». Хіміотерапія – надзвичайно складний шлях боротьби з раком крові – дала, здавалося б, позитивні результати. Дівчинка почала відновлювати здоров’я. І попри гірку втрату, смерть тата також від онкології, поступово поверталася до повноцінного життя та навчання.

Та цьогоріч лікарі знову діагностували загострення лейкозу та винесли вирок: єдиним рятівним колом може бути пересадка кісткового мозку. Як попередньо визначалося, вартість операції складатиме щонайменше 180 тисяч євро. Її планувалося провести в Німеччині, оскільки українська медицина ще не має належного успішного досвіду для цього.

Навесні та влітку на півночі Хмельниччини благодійні організації, волонтери, трудові колективи та просто небайдужі жителі краю розгорнули активну кампанію зі збору коштів: проводилися благодійні аукціони та розпродажі, агітація щодо збору коштів через соцмережі та ЗМІ, в тому числі, всеукраїнські. До залучення коштів долучилася й діаспора.

В результаті проведеного аналізу різних клінік, мама дівчинки Наталія вирішила довіритися іспанським медикам у врятуванні життя своєї доньки. Громадськість, що пильно вболівала за долю дівчинки, була вкрай схвильованою, адже попередньо йшлося про лікування в Німеччині. Проте родина опублікувала фото Лєрочки з іспанської клініки, де проходили попередні огляди та підготовка до пересадки.

Нарешті 10 листопада відбулася операція, або друге народження мужньої шепетівчанки. Складне оперативне втручання було успішним. Крок за кроком Валерія повертається до життя.

Валерія Решетарчук

Лєрочці зробили ТКМ! Наша дівчинка трималась мужньо, хоч і дуже хвилювалась. Сама процедура проходила недовго і безболісно. Довгою була підготовка. Наступні три дні після ТКМ трималась температура, адже зараз в організмі Лєрочки відбувається справжня боротьба. Для того, щоб організм краще боровся, постійно капають антибіотики та протигрибкові препарати. Апетиту після ТКМ майже немає, відчуває велику слабкість та безсилля, але Лєрочка старається справлятися з усіма труднощами. Сьогодні вже продовжила виконувати завдання, які надсилають вчителі зі школи. Дуже за всіма сумує і мріє чимшвидше повернутися додому. Щиро дякуємо всім за підтримку! Здоров’я Вам і Вашим родинам!– так від імені мами, Наталії Решетарчук, описує ситуацію родина.

Також за темою:

Врятуй життя Валерії: жителі Шепетівської громади збирають кошти хворій дівчинці

#КавусяДляЛєрусі: шепетівчани започаткували благодійний челендж

Шепетівчани бігли заради порятунку землячки (фото)

Подарувати надію на життя: на Шепетівському суботньому ринку влаштують ярмарок для збору коштів на лікування Валерії Решетарчук

Популярні пости