Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У двох громадах на Хмельниччині реалізуватимуть проєкт Мінсоцполітики

У двох громадах на Хмельниччині реалізуватимуть проєкт Мінсоцполітики

У двох громадах на Хмельниччині реалізуватимуть проєкт Мінсоцполітики

Хмельницька та Кам’янець-Подільська громади долучилися до експериментального проєкту Мінсоцполітики у січні.

Загалом, 64 громади долучилися до ініціативи та найближчим часом запустять Центри життєстійкості для своїх мешканців.

Умовою участі громади у проєкті є підготовка та подальше утримання приміщення для Центру життєстійкості. Цей простір стане тим місцем, де кожен зможе безкоштовно отримати комплексну послугу з формування життєстійкості. Ця послуга включає в себе різного роду підтримку – від консультації з кейс-менеджером для виявлення потреб людини до можливості брати участь у групових тренінгах і навчаннях із основ психічного здоров’я та розвитку батьківських компетентностей.

У центрах громади, за потреби, можуть додатково організувати ряд інших послуг, необхідних громадянам, наприклад: первинна правнича допомога, консультації з питань зайнятості, супровід ветеранів та інші.

У планах Міністерства на 2024 рік – залучення щонайменше 150-ти громад. У подальшому проєкт плануєтсья масштабувати на всю Україну, щоб послуги Центрів життєстійкості були доступними кожному українцю.

Подати свою заявку на участь у проєкті може будь-яка територіальна громада. Для цього їй потрібно звернутися до Міністерства соціальної політики.

Відбір триватиме до 13 лютого 2024 року. Для оперативної комунікації представники громад можуть звертатися за електронною адресою: Vidbirgromadi@gmail.com.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.