Субота, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Генпрокуратурі назвали кількість підтверджених жертв російської агресії серед мирного населення України

У Генпрокуратурі назвали кількість підтверджених жертв російської агресії серед мирного населення України

У Генпрокуратурі назвали кількість підтверджених жертв російської агресії серед мирного населення України

В Україні кількість підтверджених жертв серед мирного населення від російської збройної агресії сягла 4600, з них – 232 дитини. Водночас встановити остаточні цифри наразі неможливо, оскільки чимало територій перебувають й досі під окупацією, а росіяни намагаються замести сліди. Про це повідомила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.

Ці цифри не включають дані з тимчасово окупованих територій. Те, що ми можемо спостерігати за супутниковими знімками та іншими джерелами, то ситуація там катастрофічна. Багато міст та селищ зруйновані вщент, – зазначила очільниця.

Також генпрокурорка наголосила, що військові злочини росії підтверджуються вітчизняними та міжнародними розслідуваннями, журналістськими розслідуваннями, доповідями правозахисних організацій.

Типові для звірств злочини з боку збройних сил рф, задокументовані слідчими та прокуратурою, говорять про умисну жорстокість і насильство щодо мирних жителів, – наголосила генеральний прокурорка.

Кількість порушених справ, пов’язаних лише з російськими воєнними злочинами, становить на сьогодні близько 13 000.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.