Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Як Нетішинська громада щоденно працює задля перемоги України

Як Нетішинська громада щоденно працює задля перемоги України

Як Нетішинська громада щоденно працює задля перемоги України

У Нетішинській громаді, як і в усіх інших на Хмельниччині, всі працюють на спільну перемогу України. Щодня збирають кошти на придбання необхідного військового обладнання для хлопців із ЗСУ, готують смаколики, збирають необхідні речі та передають на передову.

– З Італії знову надійшла гуманітарна допомога, яку надіслали Ariia Missis Michele de Seneen спільно зі своїми друзями, а Оксана Латишева допомогла в доставці її з Тернополя до Нетішина.  Щиро вам дякуємо! – зазначається на фейсбук-сторінці Нетішинської міської ради.

Працівники Нетішинської ЗОШ №2 підготовули велику вітамінну допомогу нашим бійцям (овочі та фрукти), напекли смаколиків і доставили до штабу допомоги ЗСУ, а Наталія Коваль вже все завезла хлопцям на передову.

– Нетішинський штаб працює на постійній основі, формуємо сухпайки, відшуковуємо необхідні товари зі спецсписків, купуємо тактику та авто за кордоном, допомагаємо військовим лікарям, медичним бригадам та, звичайно ж, нашим бійцям ЗСУ. Працюємо в напрямку тестування турнікетів місцевих виробників, – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.