Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Грицівській громаді провели профілактичний рейд по багатодітних сім`ях

У Грицівській громаді провели профілактичний рейд по багатодітних сім`ях

У Грицівській громаді провели профілактичний рейд по багатодітних сім`ях

11 серпня в селах Сасанівка та Мала Шкарівка відбувся профілактичний рейд по оселях багатодітних сімей. Під час перевірки в однієї з родин було виявлено ряд порушень щодо належного утримання та догляду малолітніх дітей, а також схильність батьків до зловживання алкоголем.

Відносно матері був складений протокол про адміністративне правопорушення за неналежне виконання батьківських обов’язків з виховання дітей, передбачене частиною 1 статті 184 КУпАП.

Також комісія обстежила умови проживання родини, де молоді батьки тривалий час не могли порозумітися щодо участі в вихованні дітей. Завдяки спільним зусиллям служби, ювенальної превенції та поліцейського офіцера громади, ситуацію було вирішено позитивно.

Родині були надані відповідні рекомендації щодо створення належних умов з виховання, проживання та утримання дітей, та наданий термін для виправлення ситуації, яка склалася в сім’ї.

Участь у рейді взяли працівники служби у справах дітей Шепетівської районної державної адміністрації спільно з начальником сектору ювенальної превенції Шепетівського районного управління поліції та старостами сіл Сасанівка та Крачанівка Грицівської селищної ради.

Популярні пости