Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Грицівському ліцеї зустріч випускників провели онлайн

У Грицівському ліцеї зустріч випускників провели онлайн

У Грицівському ліцеї зустріч випускників провели онлайн

Якби машина часу існувала, її б винайшли й в Грицівському ліцеї. Там нещодавно творчо провели зустріч випусників у нестандартному дистанційному форматі. Що з цього вийшло – читайте у тексті.

Традиційно в Україні у літні дні у школах та вишах відбуваються зустрічі випускників. Через активну фазу війни, яку в нашій країні розпочала росія, цю традицію скоригували. Так, випуск у Грицівському ліцеї провели у форматі відео-повернення у минуле.

Кожен рік ми зустрічалися у стінах нашої школи, ви зустрічалися зі своїм дитинством, своєю юністю та вчителями. Школа гостинно відкривала двері ваших рідних класів, аби ви згадали роки та яскраві моменти свого шкільного життя – звернувся до випускників директор закладу Віктор Старий. – Так склалось, що зараз ми не можемо зустрітися. Це можливо тільки у режимі онлайн.У відео – фотоспогади випусків 1977, 1982, 1992, 1997, 2002, 2007, 2012, 2017 років та тематичні вставки з їх історії. Наприкінці – побажання нинішнім випускникам від майбутніх (випуск 2034 року) – сучасних першокласників.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.