П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На війні загинув 34-річний Іван Тимощук: воїна вшанували у рідній Ізяславській громаді

На війні загинув 34-річний Іван Тимощук: воїна вшанували у рідній Ізяславській громаді

На війні загинув 34-річний Іван Тимощук: воїна вшанували у рідній Ізяславській громаді

Старший сержант Іван Тимощук загинув під час виконання службового обов’язку. 13 червня Героя в останній шлях провели у Радошівці, звідки він родом.

Важко передати словами горе рідних, котрі втратили сина та брата, дружини, що втратила коханого чоловіка, сина, котрий втратив татка. Ні численна кількість квітів, ні звуки воєнного маршу та жовто-блакитний стяг на труні не залікують їхні зранені серця. Іван любив життя і багато хотів встигнути, але занадто рано війна обірвала його життя, не давши здійснитись його мріям. У тяжкий для України час 34-річний воїн поклав своє молоде життя, звільняючи свою рідну землю від «русского мира», за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над нашою рідною Україною було мирним і вільним, – говорять у громаді.

Вшанувати захисника прийшли його краяни та земляки. Прихиливши коліна, сотні людей в останній шлях провели Героя.

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину Героя. У ці гіркі хвилини щиро поділяємо горе сім’ї, разом із всією громадою схиляємо голови у глибокій скорботі. Пам’ять про Івана вічно житиме в наших серцях. Він був, є і буде справжнім сином України. Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно… – додають у громаді.

Світла пам’ять захисникові! Ми не забудемо!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.