Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У Хмельницькому відкрили перший в Україні унікальний навчальний центр поводження з відходами

У Хмельницькому відкрили перший в Україні унікальний навчальний центр поводження з відходами

У Хмельницькому відкрили перший в Україні унікальний навчальний центр поводження з відходами

Навчальний центр, що покликаний навчити хмельничан правильно поводитися з відходами, відкрили 29 вересня. Вартість ремонту та спеціального обладнання центру становить 3,2 мільйона гривень. З них 1,7 мільйона виділили з обласного бюджету, решта – кошти Хмельницької громади та комунального підприємства «Спецкомунтранс».

Ми відкрили унікальний і класний проєкт «Гуфі-центр», де за інтерактивними методиками навчатимуть дітей і дорослих правильній поведінці з відходами, – розповідає Олександр Симчишин, міський голова Хмельницького.

Даний центр має п’ять тематичних залів із спеціально виготовленими інтерактивними експонатами, макетами, іграми, навчальними програмами.

У кімнаті сміттєвого жаху можна відчути, який запах мають різні відходи. В залі розумного поводження з відходами цікаво дізнатися, як потрібно їх сортувати, здавати на переробку. В наступній залі процес компостування можна не лише побачити, а й підживити ним рослини. Далі – зала сміттєпереробного комплексу. Увесь цей процес супроводжує пес Гуфі та гіди навчального центру.

Екскурсії проводитимуть за попереднім записом. Зокрема, це будуть екскурсії і для школярів, і для студентів, і для дорослих, і для всієї родини. Заплановано по 4-5 екскурсій в день, до яких можна буде долучитися за попереднім записом або прийти на конкретну годину, про що буде зазначено у наших соціальних мережах, – коментує Світлана Каритун, координаторка центру.

«Гуфі-центр» працюватиме безкоштовно як у форматі турів для груп, так і для окремих відвідувачів. Відвідати його можна за попередньою реєстрацією щодня у будні з 9 до 18 години, за адресою: м. Хмельницький, вул. Марка Кропивницького, 6А.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.