П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій громаді влаштували благодійні ярмарки для підтримки війська

У Крупецькій громаді влаштували благодійні ярмарки для підтримки війська

У Крупецькій громаді влаштували благодійні ярмарки для підтримки війська

Цієї п’ятниці, 12 травня, у Крупецькій громаді відбулися благодійні ярмарки. Їх місцеві освітяни, учні та їх батьки провели у навчальних закладах Крупеччини. Долучилися також усі небайдужі мешканці краю.

Директорка Крупецького ліцею Тетяна Бережна розповідає, захід вони приурочили до Дня матері.

В рамках відзначення Дня матері в ліцеї відбувся благодійний ярмарок “Мамині руки пахнуть хлібом”. Діти привітали матусь квітами. А матусі презентували свої кулінарні вміння.
Щира подяка всім за організацію та проведення цього благодійного заходу. Зібрані кошти (26 000 грн) будуть передані на потреби нашим мужнім захисникам. Віримо в ЗСУ, віримо в Перемогу України.

Також кошти збирали і на ярмарку у Полянській гімназії. Там учні та їх класні керівники продавали випічку та солодощі власного виробництва.

Загалом під час благодійного ярмарку вдалося зібрати 5 850 гривень. Ці кошти витратять на придбання необхідних речей для наших захисників. А випічку, яка залишилася, передали також нашим Захисникам. Велика вдячність діткам та їх батькам, класним керівникам за небайдужість та активну участь у ярмарку. Бажаємо перемоги Україні, миру і благополуччя!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.