Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У лікарнях Шепетівського району провели перевірки

У лікарнях Шепетівського району провели перевірки

У лікарнях Шепетівського району провели перевірки

У новоствореному Шепетівському районі проводилась перевірка медичних закладів щодо безперебійного енергозабезпечення представниками Управління Держенергонагляду у Хмельницькій області. Таку ініціативу запровадило Міністерство охорони здоров’я, яке зацікавлене у контролі роботи автономних джерел електропостачання для посилення безпеки пацієнтів.

В результаті перевірки було виявлено, що у Полонській лікарні пошкоджено дизель-генератор. Не облаштовані пристроями автоматичного пуску додаткові джерела живлення у Шепетівській та Славутській ЦРЛ, Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги, Кам’янець-Подільській міській лікарні, а також Новоушицькій, Білогірській, Деражнянській, Ярмолинецькій, Віньковецькій, Городоцькій ЦРЛ.

Також і в інших медичних закладах Хмельниччини є ряд проблем з електропостачанням.

Міністерство охорони здоров’я запровадило перевірку автономних джерел електропостачання після того, як у Львівській області померло двоє хворих на коронавірус через відключення електроенергії. У лікарні Львівщини взагалі не було автономної системи електроживлення, тому апарати штучного дихання не працювали.

Популярні пости