Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У «Малому Поліссі» квітують коручки

У «Малому Поліссі» квітують коручки

У «Малому Поліссі» квітують коручки

Друга половина липня – час квітування на території НПП «Мале Полісся» неймовірно гарних орхідей – коручок. Саме зараз на теренах Парку активно квітнуть коручка чемерникоподібна, коручка болотна та коручка темно-червона.

Усі ці рослини є представниками родини Орхідних (Orchidaceae) та занесені до Червоної книги України, а також до Додатку ІІ Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES).

До того ж, на території Національного природного парку «Мале Полісся» зростає 7 видів, як лісових, так і болотних, і лучних орхідей: гніздівка звичайна, зозульки м’ясочервоні, зозульки плямисті, коручка болотна, коручка чемерникоподібна, коручка темно-червона, а також любка дволиста.

Дані види є досить стійкими до антропогенного навантаження, але на скорочення їхньої чисельності можуть впливати зміна середовища та безпосереднє знищення заради букетів. Тож, для забезпечення стабільності стану популяцій цих рідкісних рослин працівниками відділу науки, відділу державної охорони ПЗФ та державної лісової охорони Парку систематично проводиться моніторинг та здійснюється комплекс всіх необхідних природоохоронних заходів, – коментують в НПП «Мале Полісся».

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.