Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » У МОЗ назвали три сценарії, які визначатимуть форму навчання в школах

У МОЗ назвали три сценарії, які визначатимуть форму навчання в школах

У МОЗ назвали три сценарії, які визначатимуть форму навчання в школах

У Міністерстві охорони здоров’я зазначили критерії та рівні епідемічної небезпеки, від яких залежатиме перехід закладів освіти на дистанційну форму навчання у 2021/ 22 навчальному році.

Попри те, що навчальний рік в Україні розпочався у звичному форматі, варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі, на COVID-19, – зазначають у Міністерстві охорони здоров’я.

У кожному регіоні, залежно від особливостей епідемічної ситуації, форма навчання може змінюватися та організовуватися за одним із трьох сценаріїв:

  • «зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності): відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;
  • «жовтий» та «помаранчевий» рівні (середній рівень захворюваності): відвідувати заклад освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно, так і безпосередньо в закладі освіти з дотриманням правил дистанціювання та протиепідемічних вимог;
  • «червоний» рівень (високий рівень захворюваності): відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання проводитимуть дистанційно.

Рішення про організацію освітнього процесу ухвалює педагогічна рада навчального закладу в межах чинного законодавства, – повідомляють на сайті МОЗу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.