П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині більше не буде загальноосвітніх шкіл

У Нетішині більше не буде загальноосвітніх шкіл

У Нетішині більше не буде загальноосвітніх шкіл

У Нетішині збиралася координаційна рада, яка займається питаннями реформування освітніх закладів у місті та громаді. Вирішено, що протягом кількох років в Нетішині і в Україні в цілому більше не буде середніх загальноосвітніх шкіл. Натомість буде початкова школа, а учні середніх та старших класів переводитимуться у ліцеї та гімназії.

З січня 2021 року у Нетішині працює комісія, яка опрацьовує нормативно-правову базу для ліквідації ЗОШ. Також робоча група проводитиме аналіз ситуації у кожному навчальному закладі.

Нещодавно у місті проводили засідання цієї групи, під час якого взяли участь усі директори загальноосвітніх шкіл міста. Кожен директор школи представив для робочої групи свій план розвитку освітнього закладу до 2024 року.

Крім того, директори шкіл розказали про основні показники ввіреного їм закладу освіти за останні роки: результати ус­пішнос­ті ДПА у фор­мі ЗНО, олім­пі­ади, МАН, під­тверджен­ня на­го­род­ження ме­да­ля­ми, кіль­кість ви­пус­кни­ків 9-х кла­сів, які про­дов­жу­ють нав­чання у 10-му кла­сі, ре­зуль­та­ти мо­ні­то­рин­гу ви­бо­ру про­філь­них пред­ме­тів в 10-му кла­сі, вступ ви­пус­кни­ків 11-х кла­сів до ТОП-20 ви­щих нав­чаль­них зак­ла­дів.  

Після 2023 року кілька навчальних закладів будуть перекваліфікованими. Зокрема, функціонуватимуть 4 гімназії і 1 ліцей.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.