П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині чоловік отримав покарання за крадіжку в гаражі

У Нетішині чоловік отримав покарання за крадіжку в гаражі

У Нетішині чоловік отримав покарання за крадіжку в гаражі

Нетішинський міський суд визнав винним 45-річного жителя міста, який проник в гараж та обікрав його. Суддя призначив покарання обвинуваченому у вигляді 3 років позбавлення волі, проте замінив пізніше вирок на 1 рік випробувального терміну.  

Як визначив суд, на початку грудня 2020 року чоловік відчинив ключем гараж, який знаходиться на території гаражного кооперативу та викрав звідти кутову шліфувальну машинку. Зловмисник завдав збитків господареві гаража на суму 667 гривень.

На суді обвинувачений пояснив, що саме цей гараж він продав більше десяти років тому, а потім знайшов від нього запасний ключ та вирішив скористатися ним. Суд звернув увагу на те, що обвинувачений вибачився перед власником приміщення та віддав йому вкрадене майно.

Потерпілий в суді розказав, що запідозрив неладне, коли побачив, що замок у дверях гаража закритий на два оберти, а не на три, як це було завжди. Потім він оглянув приміщення і зрозумів, що шліфувальної машинки немає. Чоловік одразу ж зателефонував у поліцію.

Зваживши всі деталі справи, зокрема те, що чоловік ніде не працює, раніше не був притягнутий до кримінальної відповідальності, а також те, що він віддав вкрадене майно і щиро розкаявся, суд призначив йому міру покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки. Проте, зважаючи на всі деталі, суд вирішив замінити міру покарання і призначив обвинуваченому іспитовий термін строком на 1 рік.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.