Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській ТГ проведуть декомунізацію вулиць

У Плужненській ТГ проведуть декомунізацію вулиць

У Плужненській ТГ проведуть декомунізацію вулиць

Плужненська сільська рада нещодавно вирішила провести декомунізацію вулиць у селі. Будуть перейменовані вулиці, які носять назви комуністичних лідерів та діячів.

До плужненського сільського голови надійшла пропозиція від громадської організації «Заслав’є» про те, що варто перейменувати декілька вулиць у селі. Зокрема, йдеться про вулиці Ос­тровсь­ко­го, Жов­тне­вої та Горь­ко­го, від­по­від­но до ст. 7 ЗУ «Про прис­во­єн­ня юри­дич­ним осо­бам та об’єк­там пра­ва влас­ності імен (псев­до­ні­мів) фі­зич­них осіб, юві­лей­них та свят­ко­вих дат, назв і дат іс­то­рич­них по­дій».

Пропонується вулицю Островського перейменувати на вулицю Повстанську. Адже в 1930 році розпочалися громадські та селянські виступи проти більшовицької влади та колективізації. Активними учасниками повстань були і жителі Шепетівки, а також селяни з Плужного.

Вулицю Жовтневу запропонували назвати на честь князів Острозьких, які зробили значний внесок у розвиток краю. А вулицю Горького пропонується перейменувати на честь видатного жителя краю Ігоря Хом’яка, прапорщика збройних сил України, який стояв на захисті незалежності та збереження сувернітету України.  

Нинішній сільський голова пішов назустріч і наразі він дотримується законної процедури. Розпочато громадське обговорення у формі електронної консультації. Сподіваємося, що жителі села підтримають присвоєння нових назв вулиць і провулку. Адже предметом обговорення є саме нові назви, а не питання перейменовувати чи не перейменовувати, – коментує голова громадської організації Товариство культурної спадщини “Заслав’є” Володимир Федотов.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.