Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині чоловік вимагав щомісячно гроші в односельця

У Нетішині чоловік вимагав щомісячно гроші в односельця

У Нетішині чоловік вимагав щомісячно гроші в односельця

На Хмельниччині чоловік з надуманих підстав вимагав кошти в односельця. Суд ухвалив рішення, згідно з яким наступні 7 років мешканець Нетішина проведе у в’язниці.

– 32-річний обвинувачений вступив у попередню змову з ще одним місцевим мешканцем. Разом вони, з застосуванням насильства, погроз фізичною розправою та з надуманих підстав, вимагали в односельця по 1 500 грн щомісяця, – проінформували в обласній прокуратурі.

Обоє вимагачів були неодноразово судимими за майнові злочини та мали певний статус у кримінальному світі. Зловмисники вирішили використати вигадану ними ситуацію про нібито відомий їм факт вчинення потерпілим кримінального правопорушення.

– Чоловік був впевнений у невинуватості, але побоюючись за своє життя, все ж перераховував гроші на картковий рахунок, який йому надали фігуранти, – додали правоохоронці.

Суд визнав винним 32-річного мешканця міста Нетішин у вимаганні (ч. 4 ст. 189 КК України). Його засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Інший підозрюваний, 40-річний нетішинець, мав серйозні проблеми зі здоров’ям і невдовзі помер. Кримінальне провадження стосовно нього було закрите.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.