Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині «Лісівники» у змаганнях із волейболу здобули Кубок Князів Острозьких

У Нетішині «Лісівники» у змаганнях із волейболу здобули Кубок Князів Острозьких

У Нетішині «Лісівники» у змаганнях із волейболу здобули Кубок Князів Острозьких

У Нетішині в межах заходів до 35-річчя пуску першого енергоблока Хмельницької АЕС, яке відзначають 22 грудня, відбувся благодійний турнір з волейболу. У ньому взяла участь й команда з Шепетівки.

Усі спортивні заходи цьогоріч організовані з благодійною метою, щоб підтримати Збройні сили України. Турнір проводиться багато років поспіль. Зазвичай, команди-учасники протягом року зустрічаються декілька разів. Проте цього разу війна внесла корективи, тому волейболісти зіграли вперше у Нетішині, – зазначили на підприємстві.

Заступник генерального директора ВП ХАЕС Володимир Гудзь, звертаючись до учасників змагань, зазначив, що у такий час українцям потрібно об’єднуватись, щоб разом виборювати Перемогу, і командна гра цьому сприяє якнайкраще.

У результаті змагань, три команди розділили призові місця: перемогу здобув «Лісівник» із Шепетівки, другими стали волейболісти ХАЕС, третє місце посіла команда «Острозька академія», – зазначив Володимир Гудзь.

Відзначимо, що до 35-річчя введення в експлуатацію 1-го енергоблоку Хмельницької АЕС, адміністрація підприємства також організувала екскурсійний тур навколо ХАЕС. Першими учасниками автотуру стали діти військовослужбовців, що захищають Україну.

Школярі закладів освіти Нетішина дізналися чимало нового про енергетику, побачили атомні блоки зблизька, зустрілися зі Святим Миколаєм та отримали подарунки від Хмельницької АЕС, – додали енергетики.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.