Четвер, 9 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Білогірщина: поліцейські зустрілися з дітьми, від яких отримували захисні обереги на передовій

Білогірщина: поліцейські зустрілися з дітьми, від яких отримували захисні обереги на передовій

Білогірщина: поліцейські зустрілися з дітьми, від яких отримували захисні обереги на передовій

Під час ротації на звільненій Харківщині співробітники Шепетівського райуправління поліції отримали обереги та листи від діток з Білогірщини. Аби віддячити малечі, напередодні Дня Святого Миколая правоохоронці вирішили відвідати діток і подякувати кожному особисто.

Ще декілька місяців тому ювенальна інспекторка Альбіна Кішан відвідувала школярів у Перерослівському ліцеї, що на Білогірщині, і запропонувала їм написати слова підтримки Захисникам, які несли службу на звільненій Харківщині. Діти радо відгукнулись на таку ініціативу й власноруч виготовили обереги та створили чудові малюнки. Завдяки волонтерам ці подаруночки опинились на передовій та надихали наших Воїнів у найважчі хвилини, – розповідають у Шепетівському РУП.

Отож, напередодні свята покровителя усіх діток поліцейські вирішили віддячити школярам. Роль помічника Святого Миколая взяв на себе Віталій Федорчук, поліцейський сектору логістики, який нещодавно повернувся з відрядження на Харківщині.

Для усіх нас неабиякою несподіванкою стали подарунки від діток, серед яких були яскраві малюнки та листи зі словами підтримки. Можливо, це трохи наївно, але ми з побратимами дійсно вірили, що ці обереги захищають нас від ворожих куль. Тоді з хлопцями твердо вирішили віддячити дітям за ці хвилини тепла та надії на краще, – ділиться враженнями сержант поліції.

Віталій Федорчук особисто завітав до кожної дитини додому і подякував за підтримку, а також подарував хлопчикам та дівчаткам солодощі і матеріали для творчості.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.