Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині обговорювали створення сучасного реабілітаційного центру для військових

У Нетішині обговорювали створення сучасного реабілітаційного центру для військових

У Нетішині обговорювали створення сучасного реабілітаційного центру для військових

Близько мільйона військовослужбовців налічують у ЗСУ. Ветарани та ветеранки, вони повернуться до цивільного життя маючи травматичний досвід. Тож, ми маємо підготувати підґрунтя для їх повернення. Зокрема, про реабілітацію говорили цієї п’ятниці у Нетішині.

Джерело: відділ з організаційних питань виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Зустріч відбулась 15 вересня. До Нетішина приїхали колишня військова медикиня, ветеранка, голова ГО “Захист – обʼєднання волонтерів” Катерина Луцик разом із командою та представниками з США.

Мета візиту – співпраця з керівництвом громади та адміністрацією КНП НМР “СМСЧ м. Нетішин” у напрямку створення на базі лікарні сучасного медичного центру для надання комплексної реабілітаційної допомоги військовослужбовцям.

Під час зустрічі присутні обговорили комплекс послуг, який вже надається Захисникам з різних куточків України у відділенні медичної реабілітації та фізіотерапії, на власні очі гості побачили, як працюють фахівці з пацієнтами. Розглядали питання відкриття ветеранського простору з сучасним реабілітаційним обладнанням за підтримки американських партнерів, створення відокремленого підрозділу, який працюватиме з родиною ветерана, залучення кейс-менеджера для комплексного підходу, супроводу військових та їх успішної реінтеграції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.