Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці напередодні професійного свята привітали працівників лісової галузі

У Шепетівці напередодні професійного свята привітали працівників лісової галузі

У Шепетівці напередодні професійного свята привітали працівників лісової галузі

Вітання лісівники філії “Шепетівське лісове господарство” державного спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Ліси України” приймали 15 вересня.

Напередодні професійного свята провели урочисті збори. Вітали фахівців галузі міський голова Віталій Бузиль та почесний гість і заслужений член колективу підприємства, депутат Шепетівської міської ради Володимир Сасюк.

Зі вступним словом до працівників підприємства звернувся директор філії Олександр Заблоцький, який привітав колег з професійним святом, розповів про діяльність підприємства та головні напрями, плани й перспективи ведення лісового господарства в Україні.
Звертаючись з вітальним словом до присутніх, міський голова зазначив, що тільки завдяки злагодженим діям та співпраці можна подолати виклики сьогодення і досягнути високих результатів у роботі.

За сумлінну працю, вагомий внесок у справу збереження, примноження, раціональне використання лісових ресурсів Шепетівщини та з нагоди професійного свята, Віталій Бузиль відзначив кращих працівників підприємства Почесними грамотами Шепетівської міської ради та подарунками.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.