П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині побудують новий дитячий садок за понад 66 мільйонів гривень

У Нетішині побудують новий дитячий садок за понад 66 мільйонів гривень

У Нетішині побудують новий дитячий садок за понад 66 мільйонів гривень

Новий дитсадок у Нетішині збудують на вулиці Енергетиків. Замовником будівництва, відповідно до рішення міської ради від 29 червня 2016 року, є управління капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Всі необхідні для будівництва дитсадка процедури позаду: земельні, проєктні, визначені джерела фінансування та підрядник. Фінансування будівництва закладу дошкільної освіти (ясла-садок) здійснюватиметься коштом державного бюджету в рамках програми «Велике будівництво». З місцевого бюджету профінансують 10% будівництва, – прокоментували у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Як повідомив начальник УКБ виконкому Ярослав Петрук, за результатами торгів управління капітального будівництва 17 листопада 2021 року укладено договір підряду на будівництво з ТОВ «Компанія «Барбакан». Сума договору становить 66 мільйонів 892 тисячі 300 гривень, що на 1 мільйон 207 тисяч 500 гривень менше від очікуваної суми закупівлі.

Рішенням 16 сесії Нетішинської міської ради від 19 листопада субвенція в розмірі 10 мільйонів гривень, яка надійшла з державного бюджету до бюджету Нетішинської територіальної громади, була спрямована на нове будівництво закладу дошкільної освіти по вул. Енергетиків,- додали в Нетішинській міській раді.

Зокрема, до кінця поточного року планується виконати підготовчі роботи, а саме планування території та демонтажні роботи, влаштування під’їзних шляхів, проїздів, тимчасових майданчиків для складування, тимчасового електропостачання, котловану, монтаж паль, фундаментів, влаштування зовнішніх мереж водопроводу та каналізації.

Зазначимо, що в Нетішині наразі функціонує 8 закладів дошкільної освіти. Розташовані вони в 4-х мікрорайонах міста. Мікрорайон № 5 – єдиний, де немає такого закладу.

Популярні пости