Четвер, 1 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині рятувальники навчали правил поведінки на водоймах взимку

У Нетішині рятувальники навчали правил поведінки на водоймах взимку

У Нетішині рятувальники навчали правил поведінки на водоймах взимку

27 грудня 2020 року надзвичайники у Нетішині проводили профілактичні бесіди із місцевими мешканцями щодо поведінки на водоймах, які вкриваються тонким шаром льоду. Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять відповідні профілактично-роз’яснювальні заходи.

Поблизу водойм міста 27 грудня рятувальники провели навчальний рейд, під час якого поспілкувалися з людьми. Погода в грудні на Хмельниччині не дуже холодна, морозів майже немає, тому шар льоду дуже тонкий. На лід в таких умовах виходити не можна. Такими рекомендаціями часто нехтують зимові рибалки та інші громадяни.

Рятувальники розповіли громадянам про випадки загибелі та порятунку людей, які провалилися під кригу, наголосили про необхідність дотримання правил поведінки при перебуванні біля водойми. Зважаючи на погодні умови, надзвичайники закликали громадян наразі взагалі утриматися від виходу на тонкий лід водойм.

Усім, з ким вдалося провести бесіди, фахівці Служби порятунку вручили пам’ятки з правилами поведінки на льоду та порядком надання допомоги людям, які потрапили в крижану пастку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.