Субота, 3 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській громаді проводять профілактичні рейди у родинах, які потребують допомоги

У Нетішинській громаді проводять профілактичні рейди у родинах, які потребують допомоги

У Нетішинській громаді проводять профілактичні рейди у родинах, які потребують допомоги

У Нетішинській громаді проводяться спільно-цільові рейди у  родинак, які опинилися в складних життєвих обставинах. Мета рейдів – виявлення проблем родини, детальний аналіз причин, чому це сталося з родиною, пошук шляхів вирішення проблем.

Задля контролю умов проживання дітей, які вже перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, які перебувають у складних життєвих обставинах, фахівцями служби у справах дітей спільно з начальником відділу з питань сім’ї було організовано та проведено спільно-цільовий рейд «Сім’я і діти». Під час рейду проведено обстеження умов проживання 6 сімей, в яких виховується 17 дітей, – зазначили у Нетішинській міській раді.

У результаті заходу з батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання ними батьківських обов’язків та дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.

Вважаємо за необхідне акцентувати увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання конституційних обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей, – додають у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.