Субота, 13 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській громаді триває еко-акція

У Нетішинській громаді триває еко-акція

У Нетішинській громаді триває еко-акція

Нетішинська міська тергромада долучається до Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”. Як повідомляють на офіційному сайті громади, ця еко-акція триває із першого по двадцять третє квітня, відповідно до розпорядження міського голови Олександра Супрунюка.

Акція відбувається в українських громадах щорічно і до неї долучаються, як правцівники благоустрою, так і краяни-волонтери, які прагнуть жити у чистих та комфортних містах, містечках і селах. У Нетішинській громаді наводитимуть весняний лад місцеві комунальники: «Благоустрій», Комфорт» та «ЖКО». Також закликають приєднатись усіх жителів громади.

Рекомендовано: керівникам закладів культури, освіти, підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, провести санітарне прибирання та благоустрій закріплених та прилеглих до підприємств територій; головам ОСББ та управителям багатоквартирних житлових будинків привести в належний санітарний стан прибудинкові та підпорядковані території. Прибирання буде проведено і на території Старокривинського старостинського округу, – йдеться у повідомленні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.