Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині попрощались із загиблими військовослужбовцями

На Шепетівщині попрощались із загиблими військовослужбовцями

На Шепетівщині попрощались із загиблими військовослужбовцями

Цими днями у громадах Шепетівського району попрощались із загиблими у російсько-українській війні військовослужбовцями.

До світла свого Героя-захисника Олександра Бершеду провели у Михайлюцькій громаді. Юнак народився 2 вересня 1999 року і був одним із шести дітей. Вдома на Олександра чекали 4 його сестри, мама декілька років тому померла, старший брат нині на передовій. У рідному Хуторі із воїном попрощались 7 квітня.

– Білим журавлем у небо відлетів мій учень, Бершеда Олександр, мужній захисник України. Не долюбив, не домріяв, пішов, але не здався! Ця клята війна забирає життя молодих людей! Гине найкращий цвіт нашої нації! Ти завжди залишишся для нас Героєм, тому що Герої не вмирають!!! Спочивай з Богом, дитино… Вічна слава Герою України!!!Висловлюю співчуття родині, яка втратила сина і брата… – написала у фейсбук вчителька Героя Алла Мосійчук.

Низький уклін та співчуття родині загиблого Героя-захисника, – пишуть у Михайлюцькій сільраді. – Вшануймо пам’ять відданого сина своєї землі, який загинув, захищаючи її від ворога.

Прихиливши коліна на знак шани та скорботи, 9 квітня жителі Понінки проводжали в останній шлях Героя Віталія Буша.

– Провели в останню путь нашого земляка, понінківчанина Буша Віталія Едуардовича, який загинув захищаючи Київ. Світла і вічна пам’ять. Він був дуже хорошою людиною, любив свою справу, любив людей, – написала у фейсбук Галина Друзь.

Того ж дня у скорботі та молитві у Полонному попрощались із Валерієм Ярощуком. Майстер-сержант Валерій Ярощук із 2016 року захищав Україну, неодноразово залучався до виконання завдань у зоні проведення АТО-ООС на території Луганської та Донецької областей. За ре­зуль­та­та­ми служ­би, військового неодноразово відзначало ко­ман­ду­ван­ня те­ри­то­рі­аль­но­го вуз­ла та Го­ло­вою Держ­спецзв’яз­ку.

29 березня 2022 року Указом Президента України Валерія нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня за особливу мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі.

24 лютого, коли розпочалась повномасштабна війна, підрозділи Держспезв’язку одними із перших прийняли удар ворога. Російські окупанти завдали удар по Об‘єднаному командному пункту Операції Об’єднаних Сил “Часів Яр”. Серед особового складу були загиблі та поранені. Валерій Ярощук вважався зниклим безвісти.

8 квітня міський голова Полонської громади Франц Скримський повідомив про загибель Героя.

– Велике горе прийшло у нашу громаду – загинув наш земляк Ярощук Валерій Петрович…Пам’ять про Героя навіки лишиться в наших серцях…Герої не вмирають

Світла пам’ять, слава та шана нашим Героям! Ми не забудемо!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.