Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській ТГ почастішав побутовий травматизм серед дітей

У Нетішинській ТГ почастішав побутовий травматизм серед дітей

У Нетішинській ТГ почастішав побутовий травматизм серед дітей

Влітку травматизм, що має соціально-демографічну залежність, різко зростає. Як повідомляють у Нетішинській міськраді, в їх громаді від квітня зростає динаміка травматизму.

Найчастіше звертаються пацієнти з різними травмами опорно-рухового апарату. Особливо невтішна статистика травмованих дітей, адже вони часто перебувають без належного догляду з боку дорослих і, відповідно, без організованого дозвілля, – кажуть медики.

Переважно отримують травми постраждалі на вулиці: дитмайданчиках, при падінні з дерев, велосипедів, скейтів чи роликів. Найчастіше до медиків звертаються із переломами рук та ніг. Далі, додають лікарі, у сумному рейтингу ушкоджень серед дітей “йдуть” решта травм та укуси тварин і комах.

У квітні медзакладом зафіксовано 56 травм (51 побутова та 5 кримінальних, категорії: 9 дітей та 47 дорослих), у травні було травмовано 55 дітей та 27 дорослих (зареєстровано 73 побутові травми та 9 кримінальних). А лише за 13 днів червня через отримані травми за медичною допомогою звернулись 19 дорослих та 34 дитини (зареєстровано 49 побутових та 4 кримінальні травми), – повідомив Василь Пословський, директор КНП НМР «СМСЧ м. Нетішин».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.