Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Громади Шепетівського району зможуть отримати підтримку для організації міських городів

Громади Шепетівського району зможуть отримати підтримку для організації міських городів

Громади Шепетівського району зможуть отримати підтримку для організації міських городів

В Україні планують почати підтримку міського городництва. Ініціатива лабораторії інноваційного розвитку ПРООН, у рамках якої досліджують рішення для харчових систем в Україні, і, серед іншого, перспективи міського городництва. 

– Якщо ви хочете започаткувати міський город у себе, подавайте заявку за формою нижче. Ми зможемо підтримати декілька ініціатив, кожну на суму 10 тисяч гривень в межах нашого експерименту. Ми хочемо перевірити, що потрібно людям, щоб почати спільний город. Нам важливо, щоб в організації городу брали участь більше людей та/ або щоб була співпраця між організаціями. Це може бути город на території школи, університету, прибудинковій території ОСББ. Може бути домовленість з міським парком та город у парку, – кажуть організатори.Чітко визначеного дедлайну немає. Заявки планують розглядати впродовж червня, аби встигнути щось виростити до осені. При цьому, як зауважують організатори, у разі, якщо бюджет вичерпають раніше цього терміну, збір заявок припинять.

  • Почитати більше про міські городи можна в посібнику Squat17b – однієї з ініціатив, яка в травні відкрила власний город в Києві.
  • Для подання заявки заповніть форму.
  • Більше про роботу ПРООН – тут.
  • Питання щодо заявки і проєкту можна поставити Іллі Єременку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.