Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » У новому навчальному році у Шепетівському районі за парти сядуть не всі

У новому навчальному році у Шепетівському районі за парти сядуть не всі

У новому навчальному році у Шепетівському районі за парти сядуть не всі

Тема форматів освіти у навчальних закладах України загалом та Шепетівського району зокрема – зараз на часі. Її вчора, 18 серпня, на рівні Уряду та голів ОВА України обговорювали у Кабміні.

Зі слів Шмигаля, зараз відсоток батьків, що згодні віддавати свою дитину на очне навчання, зростає через підвищення безпекової ситуації у навчальних закладах: облаштування бомбосховищ, механізмів безпеки тощо. Однак, у режимі офлайн навчатимуться не всі.

– З 1 вересня ми маємо запустити змішану форму навчання. Аби учні й студенти, які хочуть вчитися очно в школах і вишах, отримали таку можливість. І щоб батьки й діти, які переживають за свою безпеку, отримали можливість здобувати якісну освіту онлайн, — сказав Денис Шмигаль.

Так, у Шепетівському районі вже офіційно оголосили про проведення змішаної форми навчання у школах Ізяславської громади. Зараз громади продовжують доукомплектовувати навчальні заклади та облаштовувати бомбосховища. Тривають опитування батьків. Як кажуть освітяни: готові навчати при всіх сценаріях.

Остаточна ситуація по регіону та країні в цілому буде відома 29 серпня.

За підсумками наради, прем’єр-міністр дав доручення МВС, ДСНС та обласним військовим адміністраціям забезпечити контроль за дотриманням вимог законодавства суб’єктами господарювання, на балансі яких перебувають укриття й захисні споруди. Також МОН та ОВА мають до 29 серпня поінформувати Кабінет Міністрів щодо обстеження закладів освіти на предмет готовності фонду захисних споруд, що можуть використовуватися як укриття для учасників освітнього процесу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.