Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У п’яти селах Судилківської ТГ до кінця року проведуть швидкісний інтернет

У п’яти селах Судилківської ТГ до кінця року проведуть швидкісний інтернет

У п’яти селах Судилківської ТГ до кінця року проведуть швидкісний інтернет

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 року № 453 “Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до інтернету в сільській місцевості», виділено 500 млн гривень. Цю суму розподілили по всіх регіонах за пропорційним принципом.

У планах у 2021 році – підключити 1,5 млн українців до інтернету, що проживають у 3 000 сіл.

Для проведення швидкісного інтернету у населених пунктах Судилківської територіальної громади виділено 815 000 грн державної субвенції, – зазначає Тетяна Котик, голова Судилківської ТГ.

Наразі на платформі «Prozorro» відбувся тендер задля визначення підрядної організації, яка займатиметься безпосередньо проведенням інтернету. Переможець тендеру – ТОВ “ВЕСТ НЕТВОРК” з м. Полонне.

З 18 жовтня 2021 року з ТОВ “ВЕСТ НЕТВОРК” буде підписано договори щодо проведення інтернету в селах: Климентовичі, Рудня-Новенька, Жолудки, Новичі, Травлин. До кінця року дані села плануємо підключити до мережі. Щодо села Мальованка, то тут тендер оголосили повторно, тому що ніхто з підприємств не відгукнувся, – каже Тетяна Миколаївна.

Популярні пости